כמה מילים על ביטוחים

ביטוחים

כולנו רוצים לחיות בשלווה בלי דאגות לבריאות ולרכוש שלנו ושל היקרים לנו. איש מאיתנו לא יודע מה צופן העתיד בחיינו ולכן יש צורך להתכונן למקרים כמו תאונה, מחלה או מוות. נכון לא נעים לדבר על אירועים קשים אבל כדאי מאוד להתכונן אליהם. הדרך להתכונן היא על ידי רכישת ביטוחים. חשוב מאוד לרכוש ביטוחים ולהתאים אותם למצב המשפחתי: להמנע מכפל ביטוחים כמו גם מחסר ביטוחים חשובים.

יש ביטוחים שאנו מחוייבים ע”פ חוק לעשות כמו ביטוח חובה לרכב ויש ביטוחים שכדאי מאוד להשלים כמו ביטוח סיעודי,  ביטוח דירה, הרחבת ביטוח הבריאות ועוד.

אני נשאלת לא פעם, מה חשוב לבדוק כשעושים ביטוח.
ראשית שהביטוח מתאים לצרכים שלנו והאם הוא נותן הגנה מספקת. רצוי מדי שנה-שנתיים לבדוק שהוא עדיין מתאים לנו.
חשוב לא פחות לעדכן את שמות השארים בביטוח (פגשתי גרושה שהשאירה את שם הגרוש בביטוח החיים שלה ולא הכניסה את הילדים כשארים, כמובן בטעות).
כמו בכל קניית מוצר (וביטוח הוא מוצר שאנחנו קונים) צריך להשוות מחירים. מומלץ גם לבדוק באתר משרד האוצר שמספק מדד לרמת האיכות של החברות במתן השירות http://mof.gov.il/hon/Consumer-Information/ServiceIndex/Pages/default.aspx

ממליצה מאוד לרכוש ביטוחים לאחר התייעצות עם יועץ ביטוח שימליץ על הביטוחים המתאימים לכם.

שלכם

מירי בונה

קרא עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

8 − 6 =

© 2021 מירי בונה – יועצת משכנתאות וכלכלת המשפחה.

בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט, עיצוב - סטודיו לעיצוב הלית קלכמן

Top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
Scroll Up